VASARIO 24 DIENA
KAUNO SPORTO HALĖ

Treneriai

SANDRA RAJU

NIKE MASTER TRENERĖ

Sandra Raju energijos bomba iš Estijos. Nike Global Master trenerė kuri užkurs tikrą sporto pirtį per NTC treniruotę.

NTC

12:00

ANCE OLTE

MASTER TRENERĖ

Daugiau kaip 10 metų patirtį turinti trenerė iš Latvijos buvusi profesionali tinklinio žaidėja, dabar vedanti ir Nike Training Club treniruotes.

NTC PARTNER UP

16:00

KRISTAPS STRODS

MASTER TRENERIS

Treneris iš Latvijos turintis daugiau kaip 9 metų patirtį vedant įvairias treniruotes, tarp jų ir Nike Training Club treniruotes.

NTC PARTNER UP

16:00

SIGITA BAUŠYTĖ

MASTER TRENERĖ

Sigita Baušytė - „Fitness Factory“ mokymo centro pilates ir Port De Bras treniruočių sistemos metodistė. Tarptautinė Port De Bras treniruočių sistemos prezenterė ir jogos instruktorė. Savo žinias nuolatos gilina Body mind treniruočių programose Lietuvoje ir užsienyje. 2009 m. Kūno kultūros bakalauras. Sporto magistras 2011 m. Nuolatinė konvencijų prezenterė Lietuvoje ir užsienyje.

PORT DE BRAS

10:00

ANDŽEJ GUNEVIČ

Master Treneris

Andžejus Impuls Master treneris, kurį žino tikrai visi. Jis daro tai, kas jam patinka ir tuo džiaugiasi. Jis tikrai neleis tinginiauti treniruotėjė ir išspaus iš jūsų maksimumą.

6D

15:00

STRONG BY ZUMBA

17:00

DAUGIRDAS ŠEMIOTAS

MASTER TRENERIS

Daugirdas mėgsta matyti žmones sportuojančius stipriai. O matant jų pasiketimus ir rezultatus, džiaugiasi širdis ir tai yra dar didesnė motyvacija tobulėti. Treneriu dirba 8 metus, o pasiekimai tikrai dideli: Pekino olimpinių žaidynių dalyvis, 2007 pasaulio čempionato bronzos medalio nugalėtojas, Europos jaunimo II vietos nugalėtojas, 8 kartus Lietuvos bokso čempionas, įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

BOXING BLAST

13:00

KAROLINA MANKUTĖ

POUND ICON TRENERĖ

Karolina Mankutė vienintelė POUND ICON trenerė Lietuvoje, kuri praves energingą ir triukšmingą POUND kardio treniruotę.

POUND ROCOUT

14:00

DAIVA CVILIKIENĖ

MASTER TRENERĖ

Daiva Cvilikienė - grupinių užsiėmimų instruktorė, turinti 17 metų darbo patirtį. Nuolatinį konvencijų ir seminarų dalyvė. Ji sako, kad priežastis pamilti Zumba paprasta, nes kiekvienas užsiėmimas - tarsi vakarėlis. Zumba - tai treniruočių rūšis, jungianti aerobikos pratimus su salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip-hop’o ir kitų šokių elementais.

ZUMBA

11:00

Registracija į treniruotę

Laikas:

Treniruotės pavadinimas:

Treneris:

Jūsų registracija sėkminga!

Prašome atvykti į numatytos treniruotės zoną bent 5 minutėmis ankščiau ir atsižymėti prie savanorių registracijos punkto.
Jeigu netikėtai pasikeistų jūsų planai, prašome atšaukti savo registraciją informuojant mus info@niketrainingday.lt.