VASARIO 24 DIENA
KAUNO SPORTO HALĖ

TRENIRUOTĖS

PORT DE BRAS | 10:00

Port De Bras – visiškai naujas ir unikalus būdas įgauti puikią fizinę formą, tobulą kūną, išmokti judėti laisvai ir harmoningai. Port De Bras – originali mokymo programa, kuri išsiskiria dinamiškais koordinuotais judesiais. Sulipdžius judesius, treniruotė tampa panaši į šokį. Vienas iš esminių šios treniruotės tikslų – pagrindinių raumenų grupių stiprinimas, gražios laikysenos formavimas.

ZUMBA | 11:00

ZUMBA – tai treniruotė tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Jums nereikia mokėti šokti. Tiesiog judėkite paskui mane. Treniruočių metu atliekami ne tik šokių judesiai, bet ir kūno raumenų stiprinimo pratimai, kurie išjudina daugelį kūno raumenų ir normalizuoja jų darbą, pagerina laikyseną, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Zumba gerina fizinę formą, stiprina visą kūną ir padeda atsikratyti papildomų kilogramų. Tai nuotaikinga treniruotė, suteikianti tik geras emocijas. Užvedantys lotynų ritmai, paprastos, bet žaismingos ir efektyvios choreografijos, puiki nuotaika ir daugybė sudegintų kalorijų.

NTC | 12:00

NTC  (NIKE TRAINING CLUB) – tai unikali geriausių pasaulio atletų ir trenerių įkvėpta treniruočių programa, kuri pakels tavo treniruotes į naują lygį. Daugiau kaip devyni milijonai pasaulio gyventojų 155 šalyse sportuoja pagal NTC treniruočių programą. Visam kūnui skirta intervalinė NTC treniruotė padės atsikratyti nereikalingo viršsvorio. Treniruotės metu atliekami profesionalų atrinkti efektyviausi pratimai ir jų junginiai, kurių metu lavinsite greitumą, jėgą, ištvermę bei lankstumą. Treniruotė gali būti vedama ratu, poromis, formuojamos komandos, yra daugybė būdų, kaip šią treniruotę paįvairinti ir ji niekada netaps nuobodi!

BOXING BLAST | 13:00

BOXING BLAST – tai didelio intensyvumo treniruotė, kurios metu išmoksite bokso smūgių technikos, įvairių, funkciniu pagrindu paremtų pratimų pagalba užkraunanti visus kūno raumenis ir padedanti sudeginti daugybę kalorijų.

POUND ROCKOUT | 14:00

POUND® – tai energinga ir triukšminga kardio treniruotė! Treniruotės metu naudojamos specialios lengvos lazdelės Ripstix®, atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai. Ši pilates ir grojimo būgnais įkvėpta treniruotė lengvai modifikuojama, todėl tinkama bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Fitneso ekspertų ir muzikos entuziastų sukurta programa POUND®, efektyvią treniruotę pavertė tikru roko vakarėliu sporto salėje!

6D | 15:00

6D – nauja ir iššūkių reikalaujanti ištvermės treniruotė, kurios metu pratimams atlikti naudojami “slystantys padai”. Treniruotės metu dirba visi kūno raumenys visomis judėjimo kryptimis: aukštyn, žemyn, kairėn, dešinėn, pirmyn, atgal, pridedant visus galimus apsisukimus. Tokios įvairiapusiškos treniruočių koncepcijos rezultatas – veiksminga, efektyvi ir motyvuojanti treniruotė. 

NTC PARTNER UP | 16:00

NTC  (NIKE TRAINING CLUB) – tai unikali geriausių pasaulio atletų ir trenerių įkvėpta treniruočių programa, kuri pakels tavo treniruotes į naują lygį. Visam kūnui skirta intervalinė NTC treniruotė padės atsikratyti nereikalingo viršsvorio, sutvirtinti kūna bei tapti stipresniam, greitesniam, ištvermingesniam ir lankstesniam. Treniruotės metu ne tik atliekmi profesionalų atrinkti efektyviausi pratimai ir jų junginiai su savo kūno svoriu. Šioje treniruotėje visi pratimai vyks porose, kad būtų dar didesnė motyvacija ir komandinis darbas.

STRONG BY ZUMBA | 17:00

STRONG BY ZUMBA – tai aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė (HIIT), kuri unikali tuo, kad kiekvienas atliekamas veiksmas yra sinchronizuotas su muzika. Muzikos dėka sužadinama Jūsų motyvacija, išsikeliami didesni tikslai. Užsiėmimo metu įprastus aerobikos judesius papildo sunkesni pratimai, kaip pritūpimai, įtūpstai, atsispaudimai, atsilenkimai. Treniruotėje naudojamas tik Jūsų kūno svoris. Treniruotė skirta tiems, kas nori atsikratyti nereikalingų kilogramų, išryškinti raumenis, tapti stipresniais ir tvirtesniais.

Registracija į treniruotę

Laikas:

Treniruotės pavadinimas:

Treneris:

Jūsų registracija sėkminga!

Prašome atvykti į numatytos treniruotės zoną bent 5 minutėmis ankščiau ir atsižymėti prie savanorių registracijos punkto.
Jeigu netikėtai pasikeistų jūsų planai, prašome atšaukti savo registraciją informuojant mus info@niketrainingday.lt.