NTC PROGRAMĖLĖ

TAVO ASMENINIS TRENERIS

Pilnai užpildyta su 100+ treniruočių, aiškiais ekspertų garsiniais bei vaizdiniais patarimais kiekvienam judesiui ir planais, padėsiančiais tapti sveikesniais, greitesniais ir stipresniais.

100+ TRENIRUOČIŲ

Išsirink savo iššūkį iš Nike Trenerių ir atletų sudarytų treniruočių programų, įtraukiant ir 15 minučių treniruotes.

EKSPERTŲ PATARIMAI

Garsinės bei vaizdinės instrukcijų ištraukos su Nike Treneriais padės tau įvaldyti techniką ir gauti maksimalius rezultatus iš kiekvienos treniruotės.

ASMENINIS PLANAS, KURIS PRISIDERINA

Tavo programėlė sukurs asmeninį treniruočių planą pagal tavo poreikius, pritaikant ir atnaujinant jį po kiekvienos treniruotės. Praleidai dieną? Mes sugrąžinsime tave į ritmą. Pasiekei ribą? Mes sumažinsime krūvius.

VISA VEIKLA YRA SVARBI

Vakar mėtei į krepšį? Radai laisvą minutę paminti dviratį? Rytą pradėjai baseine? Visa tai yra treniruotės – kuo daugiau jų įvesi į programėlę, tuo išmaniau NTC subalansuos tavo sportavimo rutiną.

PASIDALINK SAVO TRENIRUOTĖMIS

Dabar dalintis treniruotėmis su draugais yra lengviau nei kada nors anksčiau. Pasidalink naujausiu pasiekimu, papuošk nuotraukas NTC lipdukais ir pasisemk įkvėpimo iš kitų NTC programėlės naudotojų.

PARSISIŲSK NEMOKAMAI

APP STORE

GOOGLE PLAY

Registracija į treniruotę

Laikas:

Treniruotės pavadinimas:

Treneris:

Jūsų registracija sėkminga!

Prašome atvykti į numatytos treniruotės zoną bent 5 minutėmis ankščiau ir atsižymėti prie savanorių registracijos punkto.
Jeigu netikėtai pasikeistų jūsų planai, prašome atšaukti savo registraciją informuojant mus info@niketrainingday.lt.